VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ENO KOÇO

Edicioni i 7-të i “Maratona Violinistike” me dirigjentin e shquar Eno Koço dhe solisten e njohur Ina Kosturi

By | June 24, 2018

Eno Koço nxjerr nga harresa veprën e Gjon Kujxhisë

By | May 11, 2018

Nishani vlerëson me “Nderi i Kombit” Orkestrën Simfonike të RTSH dhe dirigjentët Ferdinand Deda e Eno Koço

By | May 19, 2017

Në “Maratonën e Muzikës Violinistike” Ina Kosturi, Rudina Ciko, kuinteti i harqeve nën drejtimin e të madhit Eno Koço

By | July 7, 2016

Familja dhe jeta – Një evokim nga ENO KOÇO

By | November 2, 2015