VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Emmanuel Macron

Emmanuel Macron, fjalim para Kongresit Amerikan

By | April 26, 2018

Presidenti Trump pret Emmanuel Macron në Shtëpinë e Bardhë

By | April 25, 2018

Presidenti francez në Uashington

By | April 24, 2018

Surpriza e hidhur e Macronit për Ballkanin – Nga Ivan Krastev

By | April 22, 2018

A po përhapet iliberalizmi në Evropë?

By | April 19, 2018

Macron: Nuk dua që Ballkani të kthehet drejt Turqisë ose Rusisë

By | April 17, 2018

Macron: “duket se ka nisur një luftë civile evropiane, ku nacionalizmi dhe egoizmi kanë përparësi”

By | April 17, 2018

“Mes SHBA-ve dhe Francës nuk ka pikëpamje të ndara”

By | April 16, 2018

Macron: Nëse duam të jemi në unitet, duhet të pranojmë lirinë e fesë

By | April 16, 2018

Francë: Vdes polici hero që dha veten në këmbim të pengjeve

By | March 24, 2018

Një projekt për reformimin fesë islame në Francë

By | February 13, 2018

Zbulohet romani erotik i presidentit francez për të shoqen, Brigitte

By | January 15, 2018

Macron nis vizitën në Kinë

By | January 8, 2018

Macron i përkujton viktimat e sulmit në Charlie Hebdo

By | January 7, 2018

Turqia dhe sfidat e Erdoganit me Perëndimin

By | January 6, 2018

Erdogani nesër tek Macron

By | January 4, 2018

BE miraton marrëveshje të re për forcat e armatosura

By | December 15, 2017

Macron: Nuk mbështes vendimin e Trumpit

By | December 11, 2017

Presidenti i Francës dekoron Valon Murtezajn me “Urdhrin Kombëtar të Meritës”

By | September 30, 2017

Macron propozon forcë të përbashkët të mbrojtjes në BE

By | September 26, 2017

Francë, miratohet projektligji që ndalon deputetët të punësojnë të afërmit e tyre

By | August 4, 2017

Trump dhe Macron thyejnë rekord, shtrëngimi i duarve më i gjatë në histori (VIDEO)

By | July 16, 2017

Trump, Macron komentojnë për klimën dhe marrëdhëniet

By | July 13, 2017

Trumpi merr pjesë në festimet e Ditës së Bastijës

By | July 12, 2017