VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: ekstremistët

Udhëheqësit evropianë janë të frikësuar nga terroristët islamikë – Nga Aurel Dasareti*

By | August 19, 2017

Adoleshentja gjermane dëshiron kthimin në shtëpi, pendohet për Mosulin

By | July 24, 2017

Qindra të rrëmbyer nga ISIS në lindje të Sirisë

By | January 17, 2016

Victoria Nuland – Në Ballkan korrupsioni favorizon autokratët dhe ekstremistët e dhunshëm

By | July 11, 2015