VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Dua Lipa

Dua Lipa arrin në Kiev për finalen e Champions League, paralajmëron performancë të zjarrtë

By | May 23, 2018

Dua Lipa kërcënohet me jetë: Më duan të vdekur

By | February 28, 2018

Ja pse nuk flasin Rita Ora dhe Dua Lipa me njëra-tjetrën

By | February 26, 2018

Dua Lipa konfirmon koncertin në Prishtinë, ja kur vjen

By | February 23, 2018

Shqiptarja Dua Lipa fiton çmimin si këngëtarja më e mirë britanike e vitit

By | February 22, 2018

Dua Lipa hyn në historinë e Çmimit “Brit Awards”

By | January 15, 2018

Nata e shqiptarëve – Çmimet “MTV EMA”, triumfojnë Dua Lipa e Ermal Meta

By | November 14, 2017

Dua Lipa për ‘New York Times’: Kam dëshirë ta bëj një këngë në gjuhën shqipe (Video)

By | June 20, 2017

Dua Lipa rrëmben 3 çmime në EBBA Awards

By | January 14, 2017

Dua Lipa, Rockfeller dhe kauza që kërkon vëmëndje Nga Mimoza Dajçi

By | November 9, 2016

Dua Lipa shpalos flamurin shqiptar në skenën e Frankfurtit

By | October 25, 2016

Profesori nuk e futi në kor Dua Lipën: “Nuk ke zë”

By | August 14, 2016

Dua Lipa ngre peshë Tiranën me hitet botërore

By | August 11, 2016

Dua Lipa merr “Çelësin e Qytetit” nga Erion Veliaj

By | August 11, 2016

Dua Lipa ia dha Prishtinës imazhin e metropoleve botërore

By | August 11, 2016

Dua Lipa nesër koncert në Prishtinë

By | August 8, 2016

Dua Lipa vjen sot në Prishtinë

By | August 7, 2016

Rita e Dua votojnë pro Britanisë në BE

By | June 23, 2016

Dua Lipa nesër me këngë të re

By | April 24, 2016

Corriere della Sera – Dua Lipa: S’më pranuan në korin e shkollës se isha keq me mësime

By | March 7, 2016

Forbes: 10 arsyet pse Dua Lipa do të bëhet yll i madh i muzikës pop (Foto e Video)

By | March 2, 2016

“The Independent”: Dua Lipa është gati për skena të mëdha

By | February 1, 2016

Isac Carew i dashuri i ri i Dua Lipës

By | January 28, 2016