VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: mish pule

Për forcimin e imunitetit – Supa kundër të ftohurës dhe gripit

By | March 14, 2020

Mënyra më e saktë – Si të zieni mishin e pulës duke ruajtur vlerat ushqimore

By | January 25, 2020

Bllokohen 2130 kg mish pule me ngarkesë mikrobiologjike

By | December 13, 2019

Mish pule nga Brazili, AKU bllokon 27 tonë në Durrës: E pasigurt për konsum

By | August 31, 2019

Si të largoni sheqerin e tepërt nga trupi – Ushqimet e duhura

By | July 10, 2019

Mënyra më e shijshme e përgatitjes së tavës me pulë dhe oriz

By | November 23, 2018

Mish i shijshëm pule në salcë kremi me shije kërpudhash

By | August 18, 2018

Supë pule me miell misri dhe kos – Receta e lehtë plot shije dhe shëndet

By | August 2, 2018

Pilaf i pjekur me pulë – Receta speciale me shije perfekte

By | June 28, 2018

Mishi i pulës me viza të bardha – Çfarë duhet të dini kur ta blini

By | June 24, 2018

Pulë me kos dhe hudhra – Supa e lehtë e stinës

By | June 22, 2018

Supa e Beut – Shije nga tradita e vjetër prizrenase

By | June 11, 2018

Roleja me gjoks pule

By | February 25, 2018