VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Shteteve të Bashkuara

Pas paralajmërimit amerikan plas bomba në duart e Ramës, deputeti socialist përleshje me thika dhe armë, dilemat për fatin e 18 deputetëve të tjerë pas konfliktit të Laçit

By | September 6, 2015
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
Send this to a friend