VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: deputet i Kuvendit

Sveçla: Thaçit duhet t’i bëhet një vlerësim psikiatrik (video)

By | May 7, 2019

E vërteta e takimit të Kristaq Ramës me Popajt, si reagoi shtypi italian

By | September 13, 2017

Intervista – Mikullovci: Mund të ndodhë gjithçka, por kurrë që unë të votoj për PAN-in

By | July 6, 2017

Shefi i UNMIK-ut kërkon hetim ligjor për deklaratat e Daut Haradinajt

By | April 14, 2017

“SI DUARTROKASIN KËTA NJERËZ KUR IU PREKET DHE BUKA E GOJËS?!” – Nga Ramiz LUSHAJ

By | October 8, 2016

Prishtina: Nuk ka asnjë indikacion për luftë me Malin e Zi

By | September 22, 2016

Azem Syla nga arratia: Jap dorëheqje nga posti i deputetit, për t’i hapur rrugë drejtësisë

By | April 28, 2016