VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Çakorri

Sot dy vite më parë e humbëm Çakorrin: EDHE PAS DY VITEVE QAN, RENKON DHE VAJTON ÇAKORRI – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 21, 2020

Mashtrimi i dhëmbshëm: ÇAKORR, LAMTUMIRË PËR SA TË JETË JETA! – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 23, 2019

SOT GJASHTË MUAJ PAS: LAMTUMIRË ÇAKORR, LAMTUMIRË PËR SA TË JETË JETA….!! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | September 22, 2018

PARANOJA E RAMUSH HARAJDINAJT – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 25, 2018

FITOI PRONTO, POR HUMBI KOSOVA – Nga BINAK MAXHARRAJ

By | March 23, 2018

TË GJITHË E DINË… POR E KANË NJË GAZEP TË MADH – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | March 12, 2018

NGA DITA E SOTME: SOT KOSOVË PO TË HIQET COPA?! – Nga Prof. dr. BINAK MAXHARRAJ

By | February 28, 2018

Nait Hasani ngjitet në Çakorr, Veselit i rrjedh një votë për demarkacionin

By | February 26, 2018

Çun Lajçi vajton Çakorrin

By | February 17, 2018

Haradinaj: Kuvendi te vendosë sa më shpejt për demarkacionin

By | December 31, 2017

MILOVAN GJILLASI DHE HASHIM THAQI – I pari e ndërtoi, kurse i dyti e rrëzoi kufirin më Malin e Zi – Nga Prof.dr Binak MAXHARRAJ

By | October 22, 2017

Nga ekspedita arkeologjike në Plavë, Guci e Vuthaj (1) – Aty ku u strehua Pjetër Bogdani! – Nga Gani MEHMETAJ

By | September 22, 2017

Rugova e Peja s’e falin Çakorrin e Bjelluhën, Mustafës i dërgojnë ‘selam’

By | February 22, 2017

Islami: Kosova ka 10 mijë e 906.25 kilometra katrorë, nuk kemi humbur territor

By | February 21, 2017

Viti 1941: Mulla Zekë Berdyna me bashkëluftëtarë në mbrojtje të Çakorrit

By | August 31, 2016