VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Odhise Paskali

Më 22 dhjetor 1903 lindi skulptori i shquar shqiptar Odhise Paskali

By | December 22, 2019

DOSSIER – Raporti i Çajup Rusmajlit: Odhise Paskali shet bustet e Enverit, lekët i prish me gra dhe vajza imorale

By | July 21, 2017