VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bota shqiptare

NJË BESË BURRASH – Nga MUSTAFA MERLIKA KRUJA

By | February 14, 2019

Rusia mendon të çorientojë politikën amerikane me anë të korrupsionit shqiptar – Nga Spartak Ngjela

By | March 30, 2018

Pas nënshkrimit të marrëveshjeve, Rama dhe Haradinaj: Do të bëjmë edhe unifikimin doganor

By | November 27, 2017

MESAZHE TË FUQISHME DASHURIE NGA NËNË TEREZA – Nga Frank Shkreli

By | September 6, 2017

Ne që shitëm vendin – Nga Aurel Dasareti*

By | August 8, 2017

Fjalimi që mbajti shqip pardje në Parlamentin e Maqedonisë deputetja Kaltrina Azizi – Nga Spartak Ngjela

By | September 28, 2016

Nënë e bijë, me një botë shqiptare Nga Luan Rama

By | April 15, 2016