VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Banane

Kundër kollës dhe bronshitit – Kura me banane dhe mjaltë

By | January 16, 2020

Arsyet përse nuk duhet t’i hidhni fijet e bananeve

By | November 4, 2019

Kek pa miell dhe sheqer – Përbërësit sekretë të një ëmbëlsire të shëndetshme

By | October 21, 2019

Pesë probleme shëndetësore që bananet i zgjidhin më mirë se vetë ilaçet

By | April 30, 2019

Bukë me banane dhe boronica

By | August 18, 2018

Banane me kanellë – Si ta përdorni për një gjumë të patrazuar

By | August 16, 2018

Për një mëngjes të mirë, provoni petulla me banane

By | June 12, 2018

613 kilogramë kokainë nga Kolumbia, arrestohet në Gjermani Arbër Çekaj

By | May 4, 2018

Çmimet e bananeve rriten 35%

By | March 3, 2018

Grafiku – Si u 10-fishuan importet e bananeve nga Kolumbia në Shqipëri

By | March 1, 2018

Dietologët: Ja përse nuk duhet të hani banane në mëngjes

By | June 23, 2017

Pse duhet të hani 3 banane në ditë

By | March 22, 2017

Vështrim – A janë shëndrruar Kosova dhe Shqipëria në “Republika Banane”? – Nga Skënder MULLIQI

By | March 20, 2017

Çfarë i ndodh trupit të njeriut nëse për 12 ditë ha vetëm banane?

By | September 28, 2015