VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Artan Hoxha

Sherr live – Berisha: Je halabak, Artan Hoxha: Do shkosh si Pinoçeti në burg

By | February 27, 2018

Thellohet skandali – Anëtari i KLGJ dhe zv/dekani i Drejtësisë thirrje pedagogëve: Bëni artikuj për fondacionin e PS

By | February 15, 2018

“Çështja Tahiri”, Artan Hoxha lëshon ‘bombën’: Tre të penduar në Itali rrezikojnë ish-ministrin (video)

By | December 17, 2017

Dosja Habilaj – “Prokuroria e Katanias nis procedim penal ndaj Saimir Tahirit”

By | December 13, 2017

“Eskobari i Ballkanit” – Gazetari publikon foton ‘komprometuese’: e kanë fjalën mediat gjermane… (FOTO)

By | November 24, 2017

Intervista e plotë – Artan Hoxha: “Skema e trafikut të kokainës nga Amerika Latine, si po korr sukses mafia shqiptare

By | November 10, 2017

Hoxha: SHISH ka përgjuar 823 herë Metën, 670 herë Ramën

By | October 31, 2017

Artan Hoxha: Hajdarmataj tentoi ta arrestojë Tahirin mbrëmjen e 15 shtatorit 2016

By | October 28, 2017

‘Video me zë e figurë për Ramën’, Artan Hoxha deklaratë bombë: Në fushatë u filmua me…

By | October 27, 2017

Hoxha: “Tahiri thjesht një hallkë e dosjes Habilaj. Kryeministri e hodhi në rrugë dhe…”

By | October 18, 2017

“Bandat dhe politika” – Artan Hoxha plas bombën: Ja hoteli ku flenë ministra e deputetë në Elbasan (video)

By | October 1, 2017

Kërcënohet me jetë nga bandat në Elbasan gazetari i kronikës Artan Hoxha

By | September 26, 2017

Artan Hoxha: “Grupet kriminale paguajnë rroga mujore për shefa komisariatesh ose drejtorë policie”

By | September 23, 2017

Artan Hoxha: Buxheti i “krimit” më i madh se i Ministrisë së Brendshme. Pse heshtin për Klement Balilin?

By | September 23, 2017

Të vetmit të superarrestuar të Kryeprokurit Llalla janë dy celularët e mi – Nga ARTAN HOXHA

By | September 16, 2017

Çfarë ligji keni zbatuar ju, kë politikan kusar dhe qeveritar hajdut dënuat ju? – Nga Artan Hoxha

By | September 12, 2017

Intervista – Artan Hoxha: Ja si u lirua bosi shqiptar i lidhur me “Cosa Nostra-n”

By | July 29, 2017

Alarmon gazetari Artan Hoxha: Bëni kujdes në 13 maj, grupe të vogla po stërviten për ‘pozicionin’ në protestë

By | May 10, 2017

Artan Hoxha: “S’po kapen bosët e vërtetë, 20 grupe kriminale po kultivojnë hashash në gjithë vendin”

By | April 18, 2017

Artan Hoxha: “Cilët janë pronarët e 12 tonëve të kanabisit në Përmet. Ja sa do fitonin”

By | April 9, 2017

Paralajmërimi i Artan Hoxhës: Këta dy trafikantë rrezikojnë zgjedhjet në Elbasan

By | March 31, 2017

Artan Hoxha: “Tahiri dërgoi në ambasadën e SHBA dosjet për ‘lidhjet’ e Metës me narkotrafikantët”

By | March 14, 2017

Artan Hoxha lëshon bombën: Rama në hotelin e Balilit, i filmuar nga kamerat

By | March 13, 2017

Artan Hoxha për gjykatësit: Ptuu farë e keqe! Po ju troket tek porta ajo që s’ua pret mendja

By | February 5, 2017