VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: George Clooney

George Clooney, aktori më i paguar

By | July 17, 2018

Amal dhe George Clooney bëhen prindër për herë të parë, vijnë në jetë binjakët

By | June 6, 2017

Si e priti Clooney lajmin për shkurorëzimin e Brangelinas (video)

By | September 21, 2016

Ati i Shenjtë nderon tre yje të Hollivudit

By | May 30, 2016

Clooney në ceremoninë përkujtimore në Armeni

By | April 24, 2016

Ja pse George Clooney do tërhiqet nga aktrimi

By | March 5, 2016

George Clooney quan Tramp-in një “fashist ksenofob”

By | March 3, 2016

George Clooney: Oscari po lëviz në drejtim të gabuar

By | January 20, 2016

Amal Clooney pëgënjeshtron – nuk është shtatzënë

By | December 4, 2015

George Clooney dhe Amal Alamuddin presin fëmijën e parë

By | November 25, 2015