VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Brad Pitt

Angelina Jolie do të martohet sërish, aktorja gati për dasmën e katërt

By | April 13, 2017

Pitt akuzon Jolien për shkelje të privatësisë së fëmijëve

By | December 23, 2016

Lajmi për vetëvrasjen e Brad Pittit është virus

By | September 28, 2016

Për fëmijët e Angelinës flasin dadot: Janë të çmendur, mbajnë thika dhe s’mësojnë

By | September 25, 2016

Angelina Jolie kishte marrë me kohë masat për divorcin (fotot)

By | September 24, 2016

Brad Pitt do të hetohet nga FBI? Policia e Los Angeles thotë…

By | September 24, 2016

Marion Cotillard e presupozuara e dashura e Brad Pitt : “Unë jam shtatzënë…”

By | September 22, 2016

Kërcënohet me vdekje aktorja franceze e përfolur në rastin Pitt dhe Joliet (Foto)

By | September 22, 2016

Angelina Jolie kërkon divorcin nga Brad Pitt

By | September 20, 2016

Brad Pitti humb durimin – në prag të divorcit nga Angelina Jolie

By | May 26, 2016

Media në SHBA: «Brad Pitt ka një flirt me Marion Cotillard dhe Angelina Jolie vuan»

By | May 6, 2016