VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kancelarja

“Ju jeni zonja Macron”, e moshuara ngatërron Angela Merkelin me Brigitten (video)

By | November 12, 2018

Angela Merkel zgjidhet kancelare për herë të katërt

By | March 14, 2018

Merkel: SHBA nuk duhet të lidhin sanksionet ndaj Rusisë per interesa ekonomike amerikane

By | June 16, 2017

Merkel: Kureshtje dhe kënaqësi për takimin me Trumpin

By | March 17, 2017

Merkeli takon familjarët e Dijamant Zabërgjës

By | August 1, 2016

KRIZA GREKE – MERKEL NESËR TAKIM ME TË GJITHË LIDERËT E PARTIVE GJERMANE

By | June 28, 2015

MERKEL – KTHIMI I RUSISË NË G7 I PAIMAGJINUESHËM

By | June 5, 2015