VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Artikujt e autorit : voal.ch

Presidenti Obama mbron planin e tij për refugjatët sirianë

By | November 21, 2015

Terrorizmi, Nishani mbledh Këshillin e Sigurisë

By | November 21, 2015

Michael Steiner: Dayton ishte i domosdoshëm (Intervista)

By | November 21, 2015

Intervista – Kozeta Mamaqi: Më mungon Koli, që tek ajo puthja në ballë që më jepte në mëngjes, para se të dilte nga shtëpia…

By | November 21, 2015

Hiqmet Roshi – ndërron jetë në hetuesi pas torturash çnjerëzore

By | November 21, 2015

Hekuran Zhiti – shkrimtar i burgosur, i përndjekur, i ndaluar

By | November 21, 2015

Hasan Xama – pas 22 vitesh burg, vdes në Spitalin e Burgut më 1972

By | November 21, 2015

Hasan Rami – intelektual nacionalist i burgosur dhe i persekutuar

By | November 21, 2015

Halit Selfo – dënohet 10 vjet për agjitacion dhe propagandë

By | November 21, 2015

Haki Karapici – avokat i Grupit të Deputetëve, dënohet 20 vjet burg

By | November 21, 2015

OKB-ja miraton njëzëri rezolutën franceze kundër ISIS-it

By | November 21, 2015

Në Zvicër muzika nuk ndalet

By | November 21, 2015

Mbretëresha Elizabetë shënoi 68 vjetorin e martesës

By | November 21, 2015

Bruksel: Për shkak të sigurisë është mbyllur metroja

By | November 21, 2015

A mori Mehdi Frashëri 1.2 milionë franga ari, kur la Shqipërinë në vitin 1944?

By | November 21, 2015

Gjashtë mënyra natyrale kundër dhimbjes së fytit

By | November 21, 2015

Shansi ynë i fundit, në hapin e tyre të parafundit – Nga ALBIN KURTI

By | November 21, 2015

Osmani dhe Deda, plan për ta nxjerrë Kosovën nga kriza

By | November 21, 2015

SHISH: Ku mund ta sulmojë ISIS-i Tiranën

By | November 21, 2015

Nuk e pastron dot një ligj moçalin e politikës sonë – Nga MENTOR KIKIA

By | November 21, 2015

Përçahet Kombëtarja Shqiptare, De Biasi drejt largimit

By | November 21, 2015

Teodor Kareco: Jo 28 mijë dëshmorë partizanë, vetëm 3500 (Intervista e plotë*)

By | November 21, 2015

Armina: Me Shkëlzenin kam biseduar për martesë, dua të kem shumë fëmijë (Intervista e plotë*)

By | November 21, 2015

Ardian Olldashi: Vëllaim im, Sokoli… (Intervista e plotë)

By | November 21, 2015