VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: vendet evropiane

SHBA dhe vendet evropiane i bëjnë thirrje Rusisë të tërheqë forcat nga Gjeorgjia

By | August 9, 2019

Selanik: Qindra emigrantë po tentojnë të hyjnë në Maqedoninë e Veriut

By | April 4, 2019

Trumpi, ultimatum aleatëve perëndimorë për marrëveshjen me Iranin

By | January 13, 2018

Merkel: Kemi bërë mëkate në periudhën koloniale në Afrikë

By | April 8, 2017

Fëmijët e Kosovës pjesë e garës evropiane në matematikë

By | March 18, 2017

Nënpresidenti Biden paralajmëron për ndërhyrje ruse në zgjedhjet evropiane

By | January 18, 2017