VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: teori konspirative

Reporteri i “Bild” i përgjigjet Gjylametit: Mund të ketë tymosur gjëra të gabuara, deklarata e saj çmenduri

By | May 15, 2019

Facebook fshin llogaritë e disa personaliteteve amerikane

By | May 3, 2019

Me shkas: Pse (përse) dhe nga kush kemi frikë dhe dyshim…?! – Nga AGRON SHABANI

By | August 5, 2018

Henri Çili: ja plani Basha-Rama-Soros kundër Ilir Metës

By | September 27, 2015