VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Alan Dershowitz

Gjyqi kundër Presidentit dhe argumentat e nxehta të palëve

By | January 20, 2020

Gjyqi në Senat: Ja ekipi që do të mbrojë Presidentin

By | January 18, 2020

Pse Donald Trumpi ka të drejtë për Jerusalemin – Nga Alan Dershowitz*

By | December 24, 2017