VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: reshjet e borës

Moti, ditë me reshje bore dhe shiu, por kur nis i ftohti ekstrem

By | December 16, 2019

Temperaturat në -11 gradë: Ja situata e akseve rrugore në Shqipëri

By | February 24, 2019

Rikthehet acari, Këtë javë temperaturat bien 10 gradë nën zero, Kujdes nga virozat dhe gripi

By | February 12, 2019

Stamboll, normalizohen fluturimet në aeroportin “Ataturk”

By | January 3, 2016