VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Qassem Soleimani

Një faks i koduar dhe letrat në dorë nga Zvicra evituan luftën SHBA-Iran

By | January 12, 2020

Dhoma e Përfaqësuesve miratoi rezolutën që kufizon veprimet ushtarake kundër Iranit

By | January 10, 2020

Kushtetuta e SHBA: Si dhe kush e shpall luftën

By | January 8, 2020

Kosovë: Arrestohet një grua që reagoi ndaj vrasjes së gjeneralit iranian Soleimani

By | January 7, 2020

Funerali i Soleimanit, turma shtyp dhjetëra njerëz

By | January 7, 2020

Presidenti Trump paralajmëron Iranin

By | January 6, 2020

Demokratët dhe republikanët të ndarë mbi sulmin ajror që vrau gjeneralin iranian

By | January 4, 2020

Irak, mbahet funerali i gjeneralit iranian

By | January 4, 2020

Rritet çmimi i naftës

By | January 3, 2020

Trump: Vrasja e Qassem Soleimanit, e vonuar

By | January 3, 2020

Pompeo: Vrasja e Soleimanit shmangu një sulm të pritshëm

By | January 3, 2020

Qassem Soleimani; Kush ishte komandanti i Forcave Quds?

By | January 3, 2020

Irani mbështet “luftën” e Hamasit për mbrojtjen e Jerusalemit

By | December 12, 2017

Pompeo: Letër gjeneralit iranian pas kërcënimit ndaj forcave amerikane

By | December 3, 2017