VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: REXHEP ELEZAJ

Nikollë Shabani: E papranueshme politika uzurpuese e Metropolitanës ortodokse serbe ndaj objekteve fetare katolike autoktone shqiptare në trevën e Anamalitit

By | July 9, 2019

INSTALIMI I DIKTATURËS MONISTE NË SHQIPËRI, ËSHTË ANTI-AMERIKANIZËM SI DHE TRADHTI KOMBËTARE..!!! – Nga Rexhep ELEZAJ

By | July 8, 2019

Isa Mustafa dhe fundi i mbrapshtë i karrierës së tij të gjatë politike…! – REXHEP ELEZAJ

By | September 4, 2015