VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Mrika

“Kur vuri operan ‘Mrika’, Enveri e përgëzoi Prenkën dhe i kërkoi të bënte edhe për Skënderbeun, por…”, dëshmia e vëllait të kollosit të muzikës shqiptare

By | February 23, 2020

Hija që ia mori jetën Prenk Jakovës

By | January 6, 2016