VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politologu

Serbia dhe Kosova si RFGJ-ja dhe RDGJ-ja? – Nga Prof. Dr. Werner Weidenfeld

By | August 3, 2017

ARSHI PIPA: ME RASTIN E 20-VJETORIT TË VDEKJES – Nga Frank Shkreli

By | July 28, 2017

Tabela – LSI, partia më e pasur në vend, ja si ua kaloi PS-së e PD-së

By | March 20, 2017

Analistët: Zbehja e BE-së e kthen Ballkanin nën shënjestrën e Rusisë

By | January 29, 2017

Krasniqi: “Në Bibliotekën e Kuvendit marrin libra vetëm 3 nga 140 deputetë”

By | August 18, 2016

Diagnoza të sakta, zgjidhje të vështira – Nga Dr. Andon Dede, Nju York

By | March 27, 2016