VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bin Salman

Kongresi Amerikan mund të vendosë sanksione ndaj princit saudit

By | November 27, 2018

Princi saudit i kurorës urdhëroi vrasjen e Khashoggit: “Ma sillni kokën e qenit”

By | October 23, 2018

Vazhdojnë paqartësitë dhe debatet për vrasjen e Khashoggit

By | October 22, 2018

Princi saudit do të kryesojë hetimin për vdekjen e zotit Khashoggi

By | October 20, 2018

Trashëgimtari saudit i fronit e quan liderin fetar iranian “Hitleri i ri”

By | March 19, 2018

Pretendohet se piktura e Da Vincit u ble nga princi trashëgimtar saudit

By | December 8, 2017

Princi saudit e quan liderin suprem të Iranit “Hitleri i ri”

By | November 24, 2017