VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: patëllxhan

Turli e shpejtë me patëllxhanë – Receta në vetëm 20 minuta

By | July 16, 2019

Fërgesë me patëllxhanë dhe miell misri – Shije perfekte

By | August 10, 2018

Receta e shijshme shqiptare – Patëllxhanë të mbushur turshi

By | July 28, 2018

Byrek me Patëllxhanë dhe Djathë – Një Mrekulli Për Shijen

By | July 9, 2018

Uji i patëllxhanit – Zgjidhje për kolesterolin, zemrën, mëlçinë

By | June 22, 2018

Patëllxhanë të pjekur me qumësht dhe vezë – Shije e mrekullueshme

By | June 6, 2018