VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kosovare Asllani

Kosovare Asllani e bën shqiponjën në gala mbrëmjen e Topit të Artë

By | December 3, 2019

Futbollistja shqiptare shënon gol ndaj Ukrainës dhe feston me shqiponjë (video)

By | August 31, 2018

Federata Suedeze ndan çmimet, shqiptarja shpallet futbollistja e vitit

By | November 21, 2017

Rio: Kosovare Asllani në finale merr flamurin e Kosovës (foto)

By | August 19, 2016

Rio 2016 – Futbollistja shqiptare që kaloi Suedinë në gjysmëfinale

By | August 14, 2016

Suedia dhe Bullgaria me nga dy shqiptarë në Rio

By | August 1, 2016

Konfirmohet: Kosovare Asllani kalon te Manchester City

By | January 22, 2016