VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lory Ami

Studiuesja amerikane Lori Amy : Shembja e Teatrit, vazhdim i krimeve të komunizmit

By | May 18, 2020

Për dijeni Ambasadës së SHBA në Tiranë: Apel Edi Ramës: Largo policinë, liro protestuesit, kërkoji ndjesë Prof.Lori Amy dhe hiq tarifën e Rrugës të Kombit! Nga Elida Buçpapaj

By | April 4, 2018