VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Lideri opozitar

Në prehrin e shqetësimeve të një intelektuali të shquar – Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

By | January 22, 2020

Guaido po konsideron mundësinë e amnistimit të Maduros

By | January 25, 2019

Lulzim Basha: Të dashur besimtarë katolikë! Vlerësimi im dhe i Partisë Demokratike për ju është i patundur

By | May 18, 2017

Kriza politike: Ja pse nuk pranoi Rama shtyrjen e datës së zgjedhjeve

By | May 16, 2017

Britani: Lideri i opozitës zotohet për mbetje në BE

By | April 14, 2016