VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: shpifëse

Lulzim Basha: Të dashur besimtarë katolikë! Vlerësimi im dhe i Partisë Demokratike për ju është i patundur

By | May 18, 2017

Gazeta zvicerane iu kërkon ndjesë shqiptarëve për fyerjet, ja arsyeja

By | January 17, 2017