VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kujtim Spahivogli

Sekretet e dosjes së Kujtim Spahivoglit: Në Teatrin Popullor s’më pranuan ‘për mungesë talenti’, pasi qëndrova 5 vite pa punë…

By | May 26, 2020

Akuza: Kujtim Spahivogli do vërë në skenë “Kurvat e Kombinatit” Nga Dashnor Kaloçi

By | July 7, 2018

Ish bashkëshortja rrëfen divorcin me Kujtim Spahivoglin: Doja të shpëtoja familjen

By | July 7, 2018

Më 7 korrik 1987 u nda nga jeta Kujtim Spahivogli, aktor dhe regjisor i shquar

By | July 7, 2018

MIHAL LUARASI REGJISORI I SHQUAR LIBERALO- MODERN – Nga Mexhit Prençi

By | November 10, 2017

E vërteta e “dënimit” të Kujtim Spahivoglit nga Dritëro Agollit dhe përplasje e tij me Xhelil Gjonin Nga Dr. Kadri Kadiu

By | February 8, 2017