VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Kancelarja Federale

Më 17 korrik 1954 lindi Angela Merkel, Kancelarja Federale e Gjermanisë

By | July 17, 2019

Votimi elektronik në Zvicër – ZVICRA PIONIERE E DEMOKRACISË DIREKTE NË BOTË Nga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 13, 2017