VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: politikanë gjermanë

Më 17 korrik 1954 lindi Angela Merkel, Kancelarja Federale e Gjermanisë

By | July 17, 2019

Në Berlin me mijëra në shesh me kippah – Kundër antisemitizmit, edhe deputetët dhe diplomatët

By | June 1, 2019