VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Corine Casanova

Votimi elektronik në Zvicër – ZVICRA PIONIERE E DEMOKRACISË DIREKTE NË BOTË Nga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 13, 2017