VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Votimi Elektronik

Intervista – Walter Gloss: PD të shpjegojë alternativën që ka për shqiptarët

By | February 13, 2017

Votimi elektronik në Zvicër – ZVICRA PIONIERE E DEMOKRACISË DIREKTE NË BOTË Nga ELIDA BUÇPAPAJ dhe SKËNDER BUÇPAPAJ

By | February 13, 2017