VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ritvan Zykaj

Gjykata e Vlorës: Burgim të përjetshëm për vrasësin e 8 personave

By | September 6, 2019

Edhe masakra e Selenicës ndodhi për çështje pronash – ja çfarë tregojnë bashkëfshatarët

By | August 16, 2018

DOSJA E PLOTË E PROKURORISË SË VLORËS PËR MASAKRËN E SELENICËS

By | August 14, 2018

Policia zbulon videon, pasi vrau 8 persona Ritvan Zykaj filmoi viktimat dhe ia dërgoi kushuririt

By | August 12, 2018

SHQIPËRIA TUMLLAS ME BEJTEXHI – EDHE KRIMINELI VJERSHËTAR – Nga KOLEC TRABOINI

By | August 11, 2018