VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Gëzim Kabashi

Historia e Nikolla Velços, vëllait të Marjeta Shehut dhe rikthimi i tij tek violonçeli Nga Gëzim Kabashi

By | July 14, 2019

Florian Vlashi magjeps me violinën e restauruar të shek. XVIII të kompozitorit spanjoll Andres Gaos Nga Gëzim Kabashi

By | April 5, 2019

Dr. Ben Çetta, i vëllai i Prof.Anton Çetta-s, që shëroi zemrat e durrsakëve e burgos vuajti në burgjet e Qafbarit e Bulqizës Nga Gëzim Kabashi

By | July 7, 2016