VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Marjeta Shehu

Historia e Nikolla Velços, vëllait të Marjeta Shehut dhe rikthimi i tij tek violonçeli Nga Gëzim Kabashi

By | July 14, 2019

“Sfidoi moralizimin e sertë dhe tabutë erotike e sentimentale të Bllokut”, Isuf Kalo: Nusja e Mehmetit flirt me…

By | July 13, 2019

Bashkim Shehu, djali i ish- kryeministrit: Ma ndaluan të dilja pas orës 9, e vërteta e gruas sime me diplomatin te lokali nga Liqeni

By | July 13, 2019

Takimet e Marjeta Shehut me zbuluesin francez dhe akuzat për Mehmet Shehun, Kadri Hazbiun e Feçor Shehun

By | July 13, 2019

Rrëfehet djali i ish-kryeministrit: Babai kërkoi mos dilja me Kadarenë, e vërteta e gruas sime me diplomatin e huaj

By | March 14, 2017