VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: gazetari i njohur

Ndahet nga jeta gazetari Llukman Halili

By | June 13, 2020

Shuhet në moshën 55-vjeçare gazetari Fatos Baxhaku, humbi betejën me sëmundjen e rëndë

By | August 16, 2019

Berat – Ndahet nga jeta në moshën 69 vjeç, poeti, publicisti dhe gazetari Simon Vrusho

By | February 9, 2019

KULLA E BABES!… – Nga LULZIM LOGU

By | September 13, 2016

U nda nga jeta gazetari Ramadan Bizga

By | May 29, 2016

Saviano: Lavatriçja më e madhe e pastrimit të parave? Londra!

By | May 26, 2016

Dizdari: Ja kush e vrau Isa Boletinin!

By | March 17, 2016