VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eva Idrizllari

“Kastes” se #FEST58 iu them publikisht: T’iu vije TURP! Nga Eva Idrizllari

By | December 23, 2019

STOP CENSURES! TURP për Qeverinë! – Nga Eva Idrizllari

By | December 16, 2019

Qytetarë, ndërgjegjësohuni nëse jeni vërtet liridashës – Nga Eva Idrizllari

By | December 3, 2019

#Apel për #Ndihme Nga Eva Idrizllari

By | November 30, 2019

Ti je vetë turpi i Shqipërisë Kryeministër – Kryeministri mbylli portalin 27.al të Enkel Demit Nga Eva Idrizllari

By | November 29, 2019

Pandjeshmeria e shtetit shqiptar ndaj qytetareve te tij! Nga Eva Idrizllari

By | November 26, 2019

Mashtrimi i madh Nga Eva Idrizllari

By | November 9, 2019

Une dyshoj shume tek sinqeriteti i klases politike shqiptare ! Nga Eva Idrizllari

By | October 21, 2019

Pse ambasadori i OSBE-së Boschard guxon të veprojë në publik me gjeste të rëndomta – Nga Eva Idrizllari

By | October 14, 2019

E keqja që ka “kënetëzuar”gazetarinë e mirëfilltë dhe po mbyt lirinë e fjalës – Nga Eva Idrizllari

By | August 27, 2019

Shoqeria shqiptare është e sëmurë Nga Eva Idrizllari

By | August 12, 2019

“Klani i shoqnise” fenomeni qe ka demtuar Demokracine Shqiptare ! Nga Eva Idrizllari

By | July 28, 2019

Por lereni te rritet djaloshin Cakaj ! – Gent Cakaj, 28 vjeç, debulese e kryeministrit Rama! Nga Eva Idrizllari

By | January 13, 2019