VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: liria e mendimit

(Video) Moikom Zeqo: Jemi të dominuar nga e keqja. Mua më bën përshtypje, shkrimtari që duhet të jetë një qenie e lirë, janë klientelistë !

By | June 18, 2020

E keqja që ka “kënetëzuar”gazetarinë e mirëfilltë dhe po mbyt lirinë e fjalës – Nga Eva Idrizllari

By | August 27, 2019