VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Erik Artur Bler

Më 21 janar 1950 u nda nga jeta George Orwell, autor i kryeveprave “1984” dhe “Ferma e kafshëve”

By | January 21, 2019

Më 25 qershor 1903 lindi George Orwell, shkrimtar anglez, autor i ‘1984’ dhe ‘Ferma e kafshëve’

By | June 25, 2017