VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Eric Arthur Blair

Më 21 janar 1950 u nda nga jeta George Orwell, autor i kryeveprave “1984” dhe “Ferma e kafshëve”

By | January 21, 2019