VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: trafik kokaine

“Foto me bosin e kokainës”, denoncuesi ultimatum Ballës: Kërko ndjesë ose do nxjerr faktet përvëluese

By | October 8, 2018

Ja 3 emrat që përdorte trafikanti Bego, arrestimi më 2009, lidhja me Aldo Baren dhe përgjimet e Italisë

By | August 19, 2018

Berisha në Kuvend: U largova me hu nga pushteti, Osli Rama trafikon kokainë

By | December 22, 2016