VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: bluzat e bardha

Hapat që ndjekin mjekët dhe nnfermierët për t’u mbrojtur nga COVID-19

By | April 14, 2020

Sot e gjithë Zvicra një minutë duartrokiti për bluzat e bardha!

By | March 20, 2020

Spitali Ushtarak pa antibiotikë, ministria premton zgjidhje të shpejtë

By | April 22, 2016