VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: audiopërgjim

Këshilltari i CDU-së: Taulant Balla dhe Olsi Rama të kapur në përgjimet e drogës

By | August 6, 2019

“Mafia po qeveris vendin”, gazetari gjerman reagon pas publikimit të përgjimeve

By | June 5, 2019