VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: anti-korrupsion

Publikohet raporti ndërkombëtar i korrupsionit: Shqipëria bën hapa pas, ja ku renditet për vitin 2019

By | January 23, 2020

Ambasada e SHBA: SPAK- hetim zyrtarëve, bosëve të krimit dhe atyre që ishin të paprekshëm

By | December 19, 2019

DEKOROHEN HEROINAT E ANTI-KORRUPSIONIT: DAPHNE CARUANA GALIZIA DHE ANA GARRIDO RAMOS – Nga Frank Shkreli

By | October 27, 2018

Nuk ka liberalizim të vizave pa luftimin e korrupsionit

By | March 6, 2018

Peshku në det e tigani në zjarr! – Nga Mimoza Dajçi Boletini

By | January 26, 2018

Lideri i opozitës ruse, Navalny, dënohet me burg

By | June 13, 2017

Qindra të arrestuar në protestat e opozitës në Rusi

By | June 12, 2017

Navalny thotë se do të organizojë tubime në 147 qytete të Rusisë

By | May 12, 2017

SHBA kërkon lirimin e protestuesve në Rusi

By | March 27, 2017

Rumunët protestuan për të 20-tën natë

By | February 20, 2017

Departamenti i Shtetit: Pse ua heqim vizat për në SHBA zyrtarëve të korruptuar

By | February 3, 2017

TI shpreh shqetësim për konflikt interesi në administratën Trump

By | January 27, 2017