VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: reshje

Sicili, në një shtëpi të përmbytur gjenden trupat e 9 viktimave

By | November 4, 2018

Bora izolon vendin, në Pukë arrin 2 metra. Ja zonat e bllokuara

By | February 26, 2018

Mot me shi, borë dhe ngrica

By | February 25, 2018

Mot me erë të fuqishme pritet të arrijë në veri të Alpeve Zvicerane

By | January 2, 2018

Veriu i Shqipërisë nën borë: meteorologët: kujdes… temperaturat ulen frikshëm

By | December 10, 2017

Në Shqipëri vazhdon moti me shi, angazhohen forcat e armatosura

By | December 1, 2017

Shira të dendur në Shqipëri, nesër pezullohet procesi mësimor

By | November 30, 2017

Reshje të dendura shiu në Shqipëri, përmbytje në disa qytete

By | November 8, 2016