VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: reshje bore

Shqipëria absurde, nga bllokimi i rrugëve prej borës tek erërat e forta dhe zjarret

By | February 23, 2019

Shqipëria mbulohet nga bora, ja akset problematike

By | January 3, 2019

Reshje bore në Maqedoni, Shqipëri dhe Kosovë

By | February 25, 2018

Fotogaleri: Shqipëria nusëron nën borë

By | January 6, 2017

Shqipëri – reshje të dendura, erëra të fuqishme, bllokim i rrjetit rrugor dhe energjitik

By | January 17, 2016

Dimri ende larg, Zvicrës i duhet të presë për të veshur mantelin e bardhë

By | December 26, 2015