VOAL

VOAL

Please Wait ...
0%

Tag Archive: Ylli dhe Ylber Bajraktari

Kush janë dy vëllezërit shqiptarë që punojnë për Pentagonin Nga Frank SHKRELI

By | January 2, 2017

Dy vëllezër Shqiptaro-Amerikanë në zyrat më të larta të Pentagonit Nga Frank SHKRELI

By | July 18, 2016